Konveyörlü Kızartma Makinesi

FİYAT TEKLİFİ İSTE
Konveyörlü Kızartma Makinesi

Videolar

Konveyörlü Kızartma Makinesi Video 1
Konveyörlü Kızartma Makinesi

Konveyörlü Kızartma Makinesi Özellikleri

Konveyörlü kızartma makinesi ve kızartma makinesi ile patates, patlıcan, biber, içli köfte, oruk, falafel, kabak, et, tavuk, balık, gibi ürünleri kızartabilirsiniz.

Konveyörlü kızartma makinesi ile Makine kontrol ünitesinde hazır olarak bulunan programlar 1,5 dk ve 20 dk aralığındadır. Bu sayede sebze ve protein bazlı çok çeşitli ürünleri kızartabilirsiniz.

Konveyörlü kızartma makinesi ve sürekli fritöz saatte ortalama 150 kg sebze ve 70 kg protein bazlı ürün pişirme kapasitesine sahiptir, bu ürün bir çok çalışan ile saatlerce yer ocaklarında yapacağınız kızartma işlemini sadece bir çalışan ile çok daha kısa sürede yapmanızı sağlar.

Konveyörlü kızartma makinesi ve sürekli fritöz sürekli olarak kızartma işlemi yapan bir ürün olarak ısı kayıplarını en aza indirip çok yüksek verim ile çalışması için tasarlanmıştır. Eski teknikler ile çok uzun sürede kızarttığınız ürün miktarlarını göz önünde bulundurduğunuzda zaman tasarrufundan dolayı %30’a yakın bir enerji tasarrufu sağlar.

Konveyörlü kızartma makinesi da özel olarak tasarlanmış gizli tüp rezistanslar yağa birebir temas etmediği için, yağın yanma ve deforme olma olasılığı çok azdır.

Konveyörlü kızartma makinesi ve kızartma makinesi da her kızartma işlemi sonrası iki ayrı filtreden geçen ve gizli rezistanslarla ısıtılan yağınızın ömrü çok uzun olacaktır.

Konveyörlü Kızartma Makinesi

Konveyörlü kızartma makinesi ve konveyörlü kızartıcı sürekli olarak kızartma işlemi yapmak için tasarlanmıştır. Tamamen tasarruf ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak ürettiğimiz bu makine ile yüksek kapasitede kızartma işleriniz artık çok kolay.

Konveyörlü kızartma makinesi olmadan büyük mutfaklarda kızartma işleminin bir sorun olduğunu biliyoruz yüksek yağ sarfiyatı, işçilik maliyetleri, zaman ve enerji kayıpları. Konveyörlü kızartma makinesi bu sorunların çözümünü garanti eder. Yüksek kapasitedeki kızartma işlerinizi etkileyici düşük maliyetlerle elde edin. Ergonomik tasarımı ve yenilikçi çözümleriyle konveyörlü fritöz size özel avantajlar sunar.

Konveyörlü kızartma makinesi tamamen kapalı bir sisteme sahip olduğu için yağ sıçraması patlaması gibi işlemlerde çalışanlar zarar görmez. Gizli rezistanslar sayesinde elektrik çarpmaları ve emniyet termostatları ile yangın riski sıfıra indirilmiştir.

Konveyörlü kızartma makinesi üzerinde bulunan tüm metal aksamlar AISI 304 CR-Nİ malzemeden üretilmiştir.

Konveyörlü kızartma makinesi da iki adet yağ haznesi bulunmaktadır. Bunlardan biri pişirme haznesi diğeri saklama haznesidir. Kızartma işlemi bittikten sonra kullanılmış yağı saklamak için saklama haznesine aldığınızda kullanılmış yağınız kalın partikül filtresinden geçerek saklam haznesine ulaşacaktır. Sakladığınız yağı bir sonraki kızartma işleminde kullanmak istediğinizde yağ transfer pompasını çalıştırarak saklama haznesindeki yağı tekrar ince bir filtreden geçirerek pişirme haznesine kolayca ulaştırabilirsiniz.

Konveyörlü kızartma makinesi ve konveyörlü kızartıcı da kızartma işlemleriniz bittiğinde konveyörü kızartma moduna alarak pişirme haznesinin her bölümüne kolayca ulaşabilir sorunsuz bir temizlik yapabilirsiniz.