Piccola MK 3.0 İçli Köfte Makinesi

FİYAT TEKLİFİ İSTE
İçli Köfte Makinesi Piccola

Videolar

İçli Köfte Makinesi Piccola Video 1
İçli Köfte Makinesi Piccola Video 2
İçli Köfte Makinesi Piccola Video 3
İçli Köfte Makinesi Piccola Video 4
İçli Köfte Makinesi Piccola

İçli Köfte Makinesi Özellikleri

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ile içli köfte, falafel, kurabiye, bar, churros, peynir topu, köfte, truf, grissini, galeta, kroket, oruk, gevrek, kömbe, mamul, mamül, kerebiç, ve benzeri dolgulu ya da dolgusuz, tuzlu ya da şekerli ürünler üretmek mümkündür. Bu sebepten içli köfte makinası nı kroket makinesi, churros makinası, kroket makinesi, galeta makinası, peynir topu makinesi, köfte makinası, oruk makinesi, falafel makinesi, kurabiye makinası, gevrek makinesi, truf makinası, grissini makinesi, bar makinası, kömbe makinesi, mamul makinası, mamül makinesi, kerebiç makinası olarak da isimlendirebiliriz.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve gevrek makinesi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, İtalyan AC ve DC motorlara sahiptir. SIEMENS elektronik kartlardan oluşan kontrol paneline sahiptir.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve grissini makinesi ile 10-80 gr arası saatte yaklaşık 90 kg ürün elde edilir.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve truf makinesi ile üretim yaparken ürünlerin duvar kalınlığını ve iç dolgu yoğunluğunu ayarlamak mümkündür.

İçli Köfte Makinesi Piccola

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve churros makinesi küçük ve orta ölçekli restoran, bar, kafeterya, kafe, otel, pastane, catering firmaları gibi tesislere hitap etmektedir.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve kurabiye makinesinin kullanımı, temizlenmesi, montajı, bakımı ve onarımı son derece basittir ve kısa zaman alır.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve kroket makinesi vejetaryen, glütensiz ya da laktoz içermeyen özel ürünlerin üretimi için de uygundur.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve galeta makinesi ürün boyutu, şekli, uzunluğu ve ağırlığı gibi faktörleri ayarlanabildiği bir panel ile kontrol edilir. Kompakt boyutları ile küçük çalışma alanları için son derece idealdir.

Piccola 3.0 MK içli köfte makinesi ve falafel makinesi ile üretim yaparken 4 farklı kalıp kullanarak ile 5 farklı şekil üretmek mümkündür. Bu şekiller; top (yuvarlak) , silindir (çubuk), çift taraflı külah (içli köfte), damla (armut), yastık (ravioli) olarak isimlendirilir.