Big Plus MKR 8.0 İçli Köfte Makinesi

FİYAT TEKLİFİ İSTE
İçli Köfte Makinesi Big Plus

Videolar

İçli Köfte Makinesi Big Video 1
İçli Köfte Makinesi Big Video 2
İçli Köfte Makinesi Big Video 3
İçli Köfte Makinesi Big Video 4
İçli Köfte Makinesi Big Video 5
İçli Köfte Makinesi Big

İçli Köfte Makinesi Özellikleri

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ile içli köfte, falafel, kurabiye, bar, churros, peynir topu, köfte, truf, grissini, galeta, kroket, oruk, gevrek, kömbe, mamul, mamül, kerebiç, ve benzeri dolgulu ya da dolgusuz, tuzlu ya da şekerli ürünler üretmek mümkündür. Bu sebepten içli köfte makinasıkroket makinesi, churros makinası, kroket makinesi, galeta makinası, peynir topu makinesi, köfte makinası, oruk makinesi, falafel makinesi, kurabiye makinası, gevrek makinesi, truf makinası, grissini makinesi, bar makinası, kömbe makinesi, mamul makinası, mamül makinesi, kerebiç makinası olarak da isimlendirebiliriz.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve galeta makinesi ile 10-180 gr arası saatte yaklaşık 240 kg ürün elde edilir.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve kroket makinesi orta ve büyük ölçekli restoran, bar, kafeterya, kafe, otel, pastane, catering firmaları, gıda üretim fabrikası gibi tesislere hitap etmektedir.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve kömbe makinesi ile üretim yaparken 4 farklı kalıp kullanarak ile 5 farklı şekil üretmek mümkündür. Bu şekiller; top (yuvarlak) , silindir (çubuk), çift taraflı külah (içli köfte), damla (armut), yastık (ravioli) olarak isimlendirilir.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve mamul makinesi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, İtalyan AC ve DC motorlara sahiptir. SIEMENS elektronik kartlardan oluşan kontrol paneline sahiptir.

İçli Köfte Makinesi Big

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinesi ve falafel makinesinin kullanımı, temizlenmesi, montajı, bakımı ve onarımı son derece basittir ve kısa zaman alır.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve churros makinesi ile üretim yaparken ürünlerin duvar kalınlığını ve iç dolgu yoğunluğunu ayarlamak mümkündür.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinesi ve gevrek makinesi ürün boyutu, şekli, uzunluğu ve ağırlığı gibi faktörleri ayarlanabildiği bir panel ile kontrol edilir. Kompakt boyutları ile küçük çalışma alanları için son derece idealdir.

Big Plus MKR 8.0 içli köfte makinası ve kurabiye makinesi vejetaryen, glütensiz ya da laktoz içermeyen özel ürünlerin üretimi için de uygundur.